1 / 3
HONDA CBR 1000
4.200 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 17:00

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

CBR

Километри:

35000

HONDA CBR 1000, motorot e vo odlicna sostojba,i e redovno servisiran…
za povejke informacii 070232632

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070352998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам