1 / 3
Mercedes-Benz GLE Coupe 350D
59.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLE 350

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava gle coupe 350D vo dobra sostojba (160k km) - So 4 novi Michelin gumi 21**

Moze zamena so vasa doplata (kola do 15-20k)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ale
Потврден огласувач
072518507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам