1 / 6
Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!
По Договор
30.12.2022 20:39

Битола / Битола

Квадратура:

3580 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni.
Se naogja do glavniot pat Bitola - Ohrid, nakarshi selo Bratindol.
ZA POVEKE INFORMACII -----> 077944000
077944000
077944000
077944000

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075346570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам