1 / 2
Se prodavaat novi sankerski stolcina
3.900 МКД
18.06.2022 21:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

-Novi sankerski stolcina
-12 na zaliha

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Unitech Electronics
Потврден огласувач
077599602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам