Градежно земјиште во Дузлак
1 €
Цената не е фиксна
12.12.2022 22:19

Штип / Штип

Квадратура:

16000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам градежно земјиште во Дузлак цца. 1,6 хетар.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
075235657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам