1 / 2
Alarmen sistem Paradox, paradoks
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2022 09:40

Прилеп / Прилеп

Se prodava alarmen sistem paradox, kompleten, sirena, senzori, trafo, akumulator, centrala, alarm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава / Можна е замена од:

dean
Потврден огласувач
071214826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам