1 / 12
KRAN MONOFAZEN ZA GRADEZNI MATERIJALI I ELEKTROMOTOR 15 KW
1 МКД
12.03.2023 21:48

Велес / Велес

PRODAVAM MONOFAZEN KRAN - ITALIJANSKI I ELEKTROMOTORI. TIE STO SE NA SLIKITE I DR. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам