1 / 2
Racno raboteni ukrasni navlaki za pernici
1 €
18.06.2022 23:20

Кисела Вода / Скопје

Prodavam 4 navlaki za ukrasni pernici (po 2 od dva modeli), racna izrabotka, pleteni od volnica.
Cena po dogovor.
Tel. kontakt: 070 25012

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам