1 / 3
Кревет за детска / младинска соба
6.000 МКД
19.06.2022 00:11

Кисела Вода / Скопје

Продавам одличен кревет за детска/тинејџерска соба, словенечко производство. Со цврст тапациран душек, тапацирано заглавје и голем складишен простор/сандук во склоп на креветот.
Димензии: 100х200цм
Може договор околу цената.
Контакт тел: 070 215012

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам