1 / 7
Се продава дуќан во стара охридска чаршија
По Договор
19.09.2022 12:11

Охрид / Охрид

Квадратура:

130 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Се продава дуќан во стара охридска чаршија. По+2К+Пк

Контакт:075627636 Горан

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
075370977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам