1 / 2
Телевизор
2.000 МКД
05.07.2022 17:54

Штип / Штип

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

51 cm (20 inch)

Телевизорот е во исправна состојба.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Георги
Потврден огласувач
071217635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам