1 / 12
Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!
790 МКД
28.09.2022 19:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!!

AGH Elite Apartments & Studios се наоѓа на само 3 минути пешачење оддалеченост од градската чаршија. Во 2022 година направено комплетно реновиранање на студиата и изградени целосно нови апартмани.

*Бесплатен интернет!
*Бесплатен паркинг!

За резервации дополнителни информации контактирајте не на 070 889 996 или на социјалните мрежи инстаграм и FB.

РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено!

За да видите тековни промотивни понуди, посетете не на нашата Facebook или Instagram страна:

AGH Elite Apartments & Studios
https://facebook.com/AGHeliteApartmentsStudios/

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Александра
Богомилска 47
Потврден огласувач
070889996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам