Продавам стара куќа во село лесковица
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 11:51

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

44 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

1983

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

село лесковица општина штип

Стара куќа во средишниот дел на селото лесковица Ценат е по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Силвана
Потврден огласувач
077864756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам