1 / 6
Astra
1.800 €
15.07.2022 19:29

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Astra 2000cc 100kw, servisirana so novi gumi i nov akumulator, registrirana do 03.2023
Broj za kontakt 070339363

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Taco
Потврден огласувач
070315216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам