1 / 6
ATV CF Moto 450L
5.100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2022 07:36

Битола / Битола

Марка:

CF Moto

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

1982

Модел:

450L

Километри:

20000

Poznatiot model od CF moto 450L kupen Juni 2021, prv sopstvenik pominati 4000km na motorot funkcionira se kako prviot den.
Led bar
Izduv za auspuh so odlicen zvuk
Odlicno zacuvan i servisiran
Mozna e zamena za avtomobil

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Мишо
Потврден огласувач
078257704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам