1 / 4
SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA
1 €
28.07.2022 11:20

Гевгелија / Гевгелија

vlecna sluzba-slep sluzba servis 24/ 7 vrsime prevoz vozila vo mk.i stranstvo vo vo priduzba na voziloto moze da se vozad do 5lica .tel.0359071251484

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA H 1.7 DELOVI SE STO VI TREBA

15 €

PASSAT 1.9TDI 131KS SE STO VI TREBA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам