1 / 12
Kawasaki kx250f
3.750 €
19.06.2022 13:23

Берово / Берово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

Kx250f

KAWASAKI KX250F✅
SERVISIRAN PRED 1H✅
ANTIFRIZ MOTUL✅
MASLO MOTUL 300v✅
FILTER MASLO✅
FILTER VOZDUH✅
NOV KLIZAC ZA LANEC✅
DVA PARA PLASTIKI✅
IT FAKTURA✅
GUMI 90%✅
3 MAPI, LAUNCH CONTROL SO 3 NIVOA✅
AMORTIZERI ODLICNA SOSTOJBA✅
MOTOROT E TIP-TOP✅
ITNOO !!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078313791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам