1 / 4
PRODAVAM GLISER CHECKMATE 260 ZT
59.000 €
10.08.2022 13:13

Скопје Центар / Скопје

Prodavam gliser checkmate 260 zt 425ks kupen nov od Amerika 2009god,gliserot e kako nov ima i spalna vozen e samo 80 saati redovno servisiran na Ohrisdki tablici e.
Prv sopstvenik

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070234141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам