1 / 8
Opel Corsa 1.4
1.400 €
30.06.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Opel Corsa 1.4 benzin registrirana do 31.07 napraven kompleten servis smeneti filtri ulje rebrast odlicno socuvana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cobe
Потврден огласувач
071268944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам