1 / 12
Fiesta 1.4 TDCI - 2007
3.350 €
16.08.2022 13:22

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Fiesta 1.4 TDCI dizel motor, proizvedena 2007ma godina, mnogu ekonomicna, 70 konja, registrirana do 03.06.2023. pominato ima 175.000 km. Napraven mal servis - maslo i site filtri, novi letni gumi.
od oprema poseduva: 6 x AirBag, ABS, klima (ladi odlicno),bord kompjuter, maglenki, 16ki originalni bandazi, radio so CD i Aux, komandi na volan, elektrika na stakla, elektrika na retrovizori, dva kluca, fabricki zatemneti stakla i dr.
Kolata e bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071334047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам