1 / 10
Плац
9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 17:55

Зрновци / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава ПЛАЦ-место од 3800м2 во општина Зрновци
Плацот е поврзан директно со асфалтиран пат и се наога во чиста и мирна средина.

Број за контакт
078 814 149

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagoj Apostolov
Потврден огласувач
078814149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам