1 / 10
Se prodavaat frizideri, sredna stalaza, vaga, druga oprema
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.10.2022 19:49

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat, poveke frizideri, ladilnici, zamrznuvachi, druga oprema, vaga, stalazi, raftovi, kompjuter so programa, fiskalna kasa, barkod citac, fioka za pari, alarmen ured

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава / Можна е замена од:

dean
Потврден огласувач
071214826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам