1 / 7
Golf 5 1.9 TDI
4.000 €
Цената е фиксна
28.06.2022 20:44

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seprodava golf 5 1.9 TDI Kollata e vo dobra sostojba stegnat servisiran Kollata I'ma klima kozhen vollan sport sedishta naslon za raka tempomat atestiran foli alluminski bandazhi r16 Kollata vredi dase vidit

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Oti
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам