1 / 12
MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC)
По Договор
07.09.2022 11:03

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC)
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-ESP;
-CD PLAYER;
-TEMPOMAT;
-BORD KOMPJUTER;
-MAHAGON;
-HROM LAJSNI;
-HALOGENKI;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
------I N F O:(071/252-444)--------
-------I N F O:(071/252-444)--------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам