1 / 2
Reduktor racën za centrifuga za med
2.000 МКД
19.06.2022 20:30

Струга / Струга

Racen reduktor za vrtenje za centrifuga za med ili nesto drugo. Moze i zamena za tocak ili nesto drugo

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Potopna pumpa za voda

1900 МКД

Reduktor

80 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам