1 / 2
MERCEDES 19/38 Duplak
13.500 €
19.06.2022 20:48

Штип / Штип

Камионот е одличен за превоз на дрва со мењач 4 со 4 на шамарање, дупли деференцијал мала Европа. Променети пред три месеци: сет ламела, двете пумпи за кумплук и компресор и има нов сандук за товарање со долшина 7 метри. Со ретардер е и е регистриран до октомври 2022 година.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Trajan
Потврден огласувач
070210914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам