1 / 2
Bandazi so gumi 17 za BMW
750 €
19.06.2022 21:02

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

17

Информации на тел. 078328716 Vlatko

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078328716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам