1 / 10
Masina za busenje na bunari (dupcalka) Mercedes
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 21:52

Куманово / Куманово

Se prodava rotaciona Masina (dupcalka) za bunari(busotini).
Masinata e celosno servisirana i remontirana.
REGISTRIRANO - SPECIJALNO VOZILO

-Maksimalna postignata dlabocina 320m
-Maksimalna sirina izbusena so masinata F 500

Za povekje informacii kontakt Tel.070211850 / 071332725

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
071332725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам