1 / 10
Yamaha Dragstar 1100
5.990 €
6.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 20:54

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2004

Модел:

Dragstar 1100

Километри:

55000

Se prodava Dragstar XVS 1100, perfektno stanje na MK tabli ,sisibar, givy akcesoari, silvertail auspuh, so nego odat plasticni kuferi i kozni kuferi, ozvucenje Boss mc420B moze da se vidi i proba vo sekoe vreme,

REGISTRIRAN NA MK TABLI cela godina do 08/04/2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
074233045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам