1 / 1
Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis
1 €
18.09.2022 15:18

Штип / Штип

Квадратура:

21000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na tel 071 367 673

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gose
Потврден огласувач
070204458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам