1 / 10
GLISER BAYLINER
7.900 €
29.07.2022 13:17

Струга / Струга

Prodavam gliser Bayliner so vgraden motor Volvo 2000cm, 120ks so 6 sedista.
Vo komplet so skii i fotelja za dvajca za vlecenje i originalna dvoosovinska prikolka
Registriran do 7.2023

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078333619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам