1 / 12
Peugeot 207
4.300 €
29.06.2022 20:50

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirano cela godina , so ful oprema Moze da se izdava za rent Tel. 078211357

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
078371915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам