1 / 2
Polnac dupli 20v Parkside
2.000 МКД
06.07.2022 08:11

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Polnacot e nov,odgovara na site baterii od 20v na Parkside.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам