1 / 4
prodavam prekrivaci racna izrabotka
1.000 МКД
Цената е фиксна
19.06.2022 23:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam 2 prekrivaci racna izrabotka, eden 1000 den.dimenzii 205 na 140.kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам