1 / 8
SEADOO rxp rs 300
16.500 €
06.07.2022 13:49

Охрид / Охрид

Skuterot e vo odlična sostojba servisiran komplet, 2018god.registriran cela god, original prikolka, original klucevi eden brz I eden spor
Tel za kontakt 078 211 357

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
078371915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам