1 / 1
Prodavam armaturno zelezo Ф18mm
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 23:58

Скопје Центар / Скопје

Prodavam armaturno zelezo Ф18мм.
27 parchinja, toptan.

Kontakt 070331032

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
070261020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам