1 / 8
Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD
369 €
399 €
03.10.2022 11:44

Чаир / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Macbook Air 13-inch 2017
Koristen 3 meseci
Processor 1,8 Ghz Intel Core I5
Memory 8gb 1600 Mhz DD3
Graphics Intel HD Graphics 6000 1536 MB
Hdd 128gb SSD
Batery - 86 ciklusi
Orginal Adapter
Cena 369 €
Ve molam bez zameni.
kontakt: 070441244
viber + WhatsApp: +38970441244

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

energyplus
skopje
Потврден огласувач
070441244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам