1 / 4
2022 !!! Ktm 350 Xc-F Единствен во регионот
9.900 €
12.08.2022 13:06

Скопје Центар / Скопје

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

Enduro 350 Xc-F

Се продава enduro KTM Xc-F 350 special edition .
Моторот е речиси нов со само 20 часа .
2022 година

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
075276021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам