1 / 12
HITNO SE PRODAVAT TELEFONI HONOR LOTE 50 I HUAVEI P SMART Z
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2022 07:26

Тетово / Тетово

Марка:

Друга марка

Модел:

Honor+ huwei

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodavam mobilni telefoni honor 50 lite.koristen 3 meseci so 24 meseci garancia od prv den forrola i zastitna maska. Bez nikakva zabeleska nit maana.
HUAWI
EI P SMART Z PERFEKTEN TELEFON korosten bez grebnatina i maana istiot se prodava so garancia za baterir i funskionalnost.cema pp dogovor.se prdavat od pricina sto sum dobil drug na podarok.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

oprema
Потврден огласувач
071849051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам