1 / 2
СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧАИР
62.000 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 13:13

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ЧАИР

ВО ЧАИР КАРШИ ОУ.ПЕНКО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 74М2 СО 3 БАЛКОНИ И 12М2 ПОДРУМ НА 3/3 КАТ, ТОАЛЕТ + ВЦ, СО ИЛ. Ш.6989

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

62700 €

4-СОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам