1 / 12
Se prodava kuka vo G.Orizari
40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 14:18

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

3550 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kire Kostadinovski

Se prodava dvospratna kuka so golemo dvorno mesto ,obrbotlivo zemjiste I pridruzni objekti. Mozna e I zamena so stan po dogovor. Kontakt telefon
078261265
078261265

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
00491629782212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам