1 / 5
Mercedes c220 c 220
3.000 €
26.08.2022 16:40

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes c220 ispravno registiran za kontak;
072 515 805
072515805

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ayan
Потврден огласувач
071847569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам