1 / 2
Bmw Style 95 19ki Orginal od Bmw 7 E65
500 €
Цената не е фиксна
550 €
03.08.2022 11:37

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

10J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

245

Висина на гума:

40

Дијаметар на гума:

19

Se prodavaat 19ki bandasi so gumi orginal od Bmw 7 serija E65 Ne se farbani nitu krivi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
078602469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам