1 / 11
BMW Bandazi 20" & Gumi
1 €
05.07.2022 13:00

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

20

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

Останато

Se prodavaat

BMW Original 20'' Rims
Odgovaraat na site BMW modeli koi mozat da nosat 20'' bandazi

Bandazite se kako novi, ne nitu cuknati nitu vareni, slobodno mozite da gi vidite na slikite. Za dopolnitelni informacii na telefon / Viber - 075 29 59 01

Gumi Novi Petlas
245 40 ZR20 - ExtraLoad - Runflat
275 35 ZR20 - ExtraLoad - Runflat

Gumite se novi - nevozeni.

Se prodavaat zaedno ili oddelno, kupuvanje zaedno extra cena. Peveke info na tel/Viber 075 29 59 01

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Filip Batkovski
Потврден огласувач
075295901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам