ELEKTRICAR
1 €
20.06.2022 13:19

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrsime izvedba na sekakov vid na instalacija (elektricna instalacija,internet,zvucnici kameri)
Renoviranje..promena na stekeri prekinuvaci i sekakov vid na rasveta ( lusteri,led traki,plafonjerki ..)
Zamena na stanska tabla so avtomatcka osiguruvaci so zastita od struen udar
Pronaoganje i saniranje na defekti
Brzo i efikasno
Nikola

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077740181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам