1 / 1
Одлично сочуван Huawei P Smart 2019
4.000 МКД
20.06.2022 13:30

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

P smart 2019

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava HITNO! Cenata ne e fiksna. Moze zamena so po slab telefon i doplata od 1000den. Telefonot e odlicno socuvan bez nikakva puknatina.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
076949710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам