1 / 5
CADILLAC SRX4
10.000 €
22.05.2023 10:12

Гостивар / Гостивар

Марка:

Cadillac

Модел:

SRX

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE

LICE ZA KONTACT NAIL:
070 530 112
070 530 112
070 530 112

CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077676532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам