1 / 6
Dvd usb mp3 player neo so dalecinsko
500 МКД
Цената е фиксна
20.06.2022 14:41

Аеродром / Скопје

Prodavam polu ispraven dvd player neo so usb, dvd ne cuta ama na usb si raboti.
Ima scart coaksalni izlezi 5.1 i dr.

Cena 500den

Tell 078 23 75 75 moze i po mail ili viber

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
078237575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам