1 / 6
Hard disk Western Digital 500gb sata 3,5"
700 МКД
Цената е фиксна
15.07.2022 13:17

Аеродром / Скопје

Prodavam dva hard disk ispravni testirani bez losi sektori western digital blue 500gb. i Hitachi 320 gb. dvata se 3.5

Western digital 500gb = 700den
Imam hitachi 320 gb = 500den
Cenite se fiksni.

Tel 078 23 75 75 moze i po viber ili poraka

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
078237575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам