1 / 2
Legion 5 pro 5800H RTX 3070
85.000 МКД
Цената е фиксна
16.07.2022 12:24

Делчево / Делчево

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Legion 5 pro 5800H RTX 3070
16GB RAM , 1TB SSD ,
EKRAN 16 " 2K 165 HZ
KUPEN PRED 4 MESECI
KAKO NOV , POD GARANCIJA
BEZ ZAMENI
https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10002_10003&product_id=52632&sort=p.price&order=DESC

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
079259446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам